CONV-GT-802-1 Gbps, 500 m, MM-SC, dupleks

Digitalni pretvornik 10/100/1000 M za vlakna MM (62,5/125 μm, 50/125 μm) s priključkom SC. Omogoča razširitev omrežja 1000M Ethernet na razdaljo do 550 m, odpravlja problem motenj, zagotavlja galvansko izolacijo. Vrsta modula kovinski digitalni pretvornik / optika Napajanje 5 V = napajalnik...

Koda izdelka: 1905-011       EAN: 8595584645539       Proizvajalec: Planet


Na zalogi
81,85 € 67,09 € brez DDV
Cena za registrirane (2 % popust): 80,21 €
Cena za registrirane nakupe nad 399 € (4 % popust): 78,58 €
-+
  • Opis
  • Povpraševanje po izdelku
Digitalni pretvornik 10/100/1000 M za vlakna MM (62,5/125 μm, 50/125 μm) s priključkom SC. Omogoča razširitev omrežja 1000M Ethernet na razdaljo do 550 m, odpravlja problem motenj, zagotavlja galvansko izolacijo.
Vrsta modula kovinski digitalni pretvornik / optika
Napajanje 5 V = napajalnik vključen
Polnilec 230V / 50Hz, največ 2A
Skupno število vrat 1 x 100/1000 Mps
Vrsta vrat RJ45 + SC
Samodejno zaznavanje 10/100 Mbps Da
Podprti protokoli IEEE 802.3ab, 802.3z 100BASE-FX
Optična vlakna več načinov 50/125 um
Valovna dolžina 850 nm
Največja dolžina optičnega kabla 550 m
Optična signalizacija da, LED
Izvedba kovinski pokrov
Barva Črna
Priljubljeni izdelki
To spletno mesto uporablja tehnologijo piškotkov, da zagotovi pravilno delovanje spletne strani in izboljša ponujene storitve.S svojim soglasjem, ki nam ga podate s klikom na gumb "Razumem", se strinjate z uporabo piškotkov in prenosom podatkov o obnašanju spletne strani za prikaz ciljnega oglaševanja na družbenih omrežjih in oglaševalskih omrežjih na drugih spletne strani.Personalizacijo in ciljano oglaševanje lahko nastavite podrobneje ali pa ga kadar koli izklopite.Več informacij o obdelavi podatkov in naših partnerjih lahko najdete na tej strani.

Prilagodite nastavitve