916031 - Čitalnik prstnih odtisov Access Unit 2.0
IP enota za dostop, opremljena z bralnikom prstnih odtisov. Zaradi optičnega senzorja zagotavlja največjo varnost, visoko zanesljivost in hiter odziv uporabniškega prstnega odtisa. Deluje v notranjih in zunanjih namestitvah v vseh vremenskih...
Koda izdelka: 2101-001 EAN: 8595159514963 Proizvajalec: 2N
- Opis
- Povpraševanje po izdelku
IP enota za dostop, opremljena z bralnikom prstnih odtisov. Zaradi optičnega senzorja zagotavlja največjo varnost, visoko zanesljivost in hiter odziv uporabniškega prstnega odtisa. Deluje v notranjih in zunanjih namestitvah v vseh vremenskih razmerah.
Tehnični parametri
| Vmesnik | |
| Vodnik energije: | PoE in/ali 12 V/1 A DC |
| PoE: | 802.3af (razred 0-12,95 W) |
| LAN: | 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, modularni priključek RJ-45 |
| Priporočeno ožičenje: | Cat-5e ali boljši |
| Aktivni izhod stikala: | 8 do 12V DC/max 600 mA |
| Pasivno stikalo: | Preklopni kontakti NO/NC, do 30 V/1 A AC/DC |
| Vhodi: | 2 vhoda v pasivnem/aktivnem načinu (od -30 V do +30 V DC) |
| OFF = odprt ali Uin> 1,5 V | |
| ON = kratka povezava ali Uin< 1,5 V | |
| Zaščitno stikalo: | samodejno vključeno v dostopovno enoto 2N 2.0 |
| Audio: | buzzer (97dBA) |
| Podprti protokoli: | DHCP opt. 66, SMTP, TFTP, HTTP, HTTPS, Syslog |
| Čitalnik prstnih odtisov | |
| Senzor: | optični senzor, zaščiten s trpežnim steklom |
| Zanesljivost: | algoritem za odkrivanje napačnih prstnih odtisov |
| Zanesljivost: | odporen na vodo in prah |
| Signalizacija: | akustična in z večbarvno LED |
| Območje zaznavanja: | veliko z merami 15,24 x 20,32 mm |
| Certifikacija: | certificirano po standardu FBI |
| Mehanske lastnosti | |
| Ram: | Robustni cinkani ulitek s površinsko obdelavo (nikelj in črna barva) |
| Delovna temperatura: | -20 °C do +55 °C |
| Temperatura shranjevanja: | -40°C do +70°C |
| Refektivna relativna vlažnost: | 10-95 % (brez kondenzacije) |
| Mere: | Rama za namestitev na steno: |
| - 1 modul: 107 (širina) x 130 (višina) x 28 (globina) mm | |
| Ram za namestitev na steno: | |
| - 1 modul: 130 (širina) x 153 (višina) x 5 (globina) mm | |
| Polje za namestitev na steno (najmanjša velikost luknje): | |
| - 1 modul: 108 (širina) x 131 (višina) x 45 (globina) mm | |
| Teža: | max 0,8 kg |
| Raven pokritosti: | IP54 in IK08 |
| Vrsta naprave | Dostopna enota (osnovni modul) | |
| Modularnost | Tako | Serija modelov | Verso |
| Montaža | Na površino / vgradnja podometno | Barva | Srebrna | Raven izolacije | IP54 | Mehanska odpornost | IK08 | Power | PoE (802.3af) Zunanji 12 V DC |
| Povezljivost | 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, priključek RJ-45 | |
| Izhod za zaklepanje vrat | 2 (1x rele, 1x napetostni izhod) | Zapajanje ključavnice | iz PoE / iz ekst. Napajalnik |
| Digitalni vhodi | 2 (napetostni in brezpotencialni) | |
| Podtikanje | Vgrajeno | |
| Zmogljivost Bluetooth | Je, prek razširitvenih modulov | |
| Zmogljivost RFID | Je, Tipkovnica | možnost | da, s pomočjo razširitvenih modulov |
| Biometrija | možnost | da, čitalnik prstnih odtisov v tem modulu | Zaslon | možnost | da, s pomočjo 9155036 |

Lovske kamere
Lovska optika
Inšpekcijske kamere
Potrebe po dimniku
OXE Power
Sistemi kamer
Varnostni sistemi
Sistemi za nadzor dostopa
Sistemi požarnega alarmiranja
Strukturirano ožičenje
Telekomunikacije
Druga elektronika



















