9160345 - Dostopna enota 2.0 Bluetooth & RFID - 125 kHz, 13,56 MHz, NFC, PIC
Združite uporabo obstoječe in najbolj priljubljene tehnologije za nadzor dostopa s sodobno tehnologijo Bluetooth. Tehnični parametri Vmesnik Vir energije: PoE in/ali 12 V/1 A DC PoE: 802.3af (razred 0-12,95 W) HIND: 10/100BASE-TX z Auto-MDIX,...
Koda izdelka: 2304-019 EAN: 8595159515137 Proizvajalec: 2N
- Opis
- Povpraševanje po izdelku
Združite uporabo obstoječe in najbolj priljubljene tehnologije za nadzor dostopa s sodobno tehnologijo Bluetooth.
Tehnični parametri
| Vmesnik | |
| Vir energije: | PoE in/ali 12 V/1 A DC |
| PoE: | 802.3af (razred 0-12,95 W) |
| HIND: | 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, modularni priključek RJ-45 |
| Priporočena napeljava kablov: | Cat-5e ali boljši |
| Aktivni stikalni izhod: | 8 do 12 V DC/največ 600 mA |
| Pasivno stikalo: | NO/NC preklopni kontakti, do 30 V/1 A AC/DC |
| Vhodi: | 2 vhoda v pasivnem/aktivnem načinu (-30 V do +30 V DC) |
| OFF = odprto ali Uin> 1,5 V | |
| VKLOP = kratek stik ali Uin< 1,5 V | |
| Zaščitno stikalo: | samodejno vključen v 2N Access Unit 2.0 |
| Avdio: | brenčalo (97dBA) |
| Podprti protokoli: | DHCP opt.66, SMTP, TFTP, HTTP, HTTPS, Syslog |
| Bluetooth čitalnik | |
| Različica | združljiv z Bluetooth 5.0 (BLE) |
| Razpon | (kratek - običajno do 3 m*; dolg - običajno do 10 m*) |
| *razdalje je treba uporabiti le kot vodilo in se lahko razlikujejo glede na model telefona in okolje namestitve | |
| Varnost | Šifriranje RSA-1024 in AES-128 |
| RX občutljivost | do -93 dBm |
| režim | dotik, aplikacija, zavihek |
| Podpora za mobilne aplikacije | |
| Android 6.0 in novejši, iOS 12.0 in novejši | |
| Čitalec kartic RFID | |
| Podprte frekvence | različica 125 kHz in 13,56 MHz |
| Podprte vrste kartic | Združljivost posameznih vrst kartic je odvisna od številke naročila |
| 125 kHz | EM4xxx |
| HID Prox - samo različica s podporo za 125 kHz in S v naročilni št. | |
| 13,56 MHz | ISO14443A, PicoPass (HID iClass), FeliCa, ST SR(IX), NFC ( 2N® Mobile Key) |
| bere UID (CSN) in varuje kartice MIFARE ® DESFire ® EV2/EV3 s tehnologijo 2N ® PICard | |
| Zaščiten 13,56 MHz | ISO14443A ( MIFARE® DESFire® ), PicoPass (HID iClass), FeliCa, ST SR(IX), NFC ( 2N® Mobile Key), HID SE (Seos, iClass, MIFARE SE) |
| bere varne kartice MIFARE® DESFire® EV2/EV3 s tehnologijo 2N® PICard | |
| bere PACs ID (kartica HID iClass z objektom SIO) | |
| Mehanske lastnosti | |
| Okvir: | robustna cinkova tlačna litina s površinsko obdelavo (nikelj in črna barva) |
| Delovna temperatura: | -40°C do +60°C |
| Temperatura skladiščenja: | -40°C do +70°C |
| Delovna relativna vlažnost: | 10%-95% (brez kondenzacije) |
| Dimenzije | |
| Okvir za stensko montažo: | 1 modul: 107 (Š) x 130 (V) x 28 (G) mm |
| Okvir za stensko montažo: | 1 modul: 130 (Š) x 153 (V) x 5 (G) mm |
| Stenska montažna škatla (najmanjša velikost luknje): | 1 modul: 108 (Š) x 131 (V) x 45 (G) mm |
| Utež: | največ 0,8 kg |
| Stopnja kritja: | IP54 in IK08 |
| Vrsta naprave | Dostopna enota (osnovni modul) |
| Modularnost | ja |
| Oblikovalska linija | Verso |
| Gradnja | Površinski / vgradni |
| barva | Črna |
| Stopnja pokritosti | IP54 |
| Mehanska vzdržljivost | IK08 |
| Izvedba | Standardno |
| Napajanje | PoE (802.3af) zunanji 12 V DC |
| Povezljivost | 10/100BASE-TX s priključkom Auto-MDIX, RJ-45 |
| Izhod za ključavnico vrat | 2 (1x rele, 1x napetostni izhod) |
| Zaklepanje napajanja | iz PoE / z zun. napajanje |
| Digitalni vhodi | 2 (napetostni in brezpotencialni) |
| Tamper | Integrirano |
| možnost Bluetooth | Da, bralec v tem modulu |
| možnost RFID | Da, čitalnik 125 kHz + 13,56 MHz v tem modulu |
| Možnost tipkovnice | Da, z uporabo razširitvenih modulov |
| Možnost biometrije | Da, z uporabo 9155045 |
| Možnost prikaza | Da, z uporabo 9155036 |

Lovske kamere
Lovska optika
Inšpekcijske kamere
Potrebe po dimniku
OXE Power
Sistemi kamer
Varnostni sistemi
Sistemi za nadzor dostopa
Sistemi požarnega alarmiranja
Strukturirano ožičenje
Telekomunikacije
Druga elektronika



















