CEL-TEC PipeCam 40 Master 2
Vrhunska kompaktna nadzorna kamera CEL-TEC PipeCam 40 Master 2. Nova različica z velikim 10-palčnim LCD zaslonom .
Vodoodporna 1/3” SONY CCD barvna kamera z vzdržljivim safirnim steklom
Digitalni števec nepremotane razdalje -...
Koda izdelka: 2306-110 EAN: 8595584657808 Proizvajalec: CEL-TEC
- Opis
- Dodatki (1)
- Povpraševanje po izdelku
Vrhunska kompaktna nadzorna kamera CEL-TEC PipeCam 40 Master 2. Nova različica z velikim 10-palčnim LCD zaslonom .
- Vodoodporna 1/3” SONY CCD barvna kamera z vzdržljivim safirnim steklom
- Digitalni števec nepremotane razdalje - prikaz na monitorju
- Vodoodporna zaščita IP 68
- Močna 12x LED osvetlitev kamere z možnostjo zvezne regulacije
- Širok vidni kot 120°
- Posnemite video z enim dotikom
- 40 metrski potisni kabel s premerom 5,2 mm
- Prehod 90° kabla ø5,2 mm v cevi ø45 mm
- Dimenzije kamere Ø23x155 mm
- Samonivelirna kamera (samodejna izravnava horizonta)
- 10" barvni LCD zaslon z visoko ločljivostjo in možnostjo obračanja slike
- 2x centrifuge v paketu (1x 46mm, 1x 80mm)
- Rotacijski kolut za kabel
- Video ločljivost 800x480
- Pametna kabelska zavora
- Tipkovnica za zapisovanje
- Video posnetek z zvokom - posnetek je možen s komentarjem (shrani na SD kartico)
- Trpežna zaščitna torbica
- Polnilna baterija za do 6 ur delovanja z možnostjo trajnega napajanja iz električnega omrežja
- Primerno za cevi premera 25 mm - 200 mm
- Teža 11 kg
| Delovna temperatura | -10~50°C |
| Polnilec | Vhod: 100~240V AC; Izhod: 12 V DC / 1500 mA |
| Dimenzije | 55 × 43,5 × 34,5 cm (dolžina x širina x višina) |
| maša | 13 kg |
| Senzor | 1/3” SONY CCD, safirno steklo |
| Razlikovanje | 800x480 |
| Kot streljanja | 120° |
| Min. fokusna razdalja | 20 cm (približno) |
| Globinska ostrina (DOF) | 100 cm (približno) |
| Bleščeča kamera | 12× LED (bele) |
| Vodoodporen | IP68, 20 m (kamera privita na kabel) |
| zaslon | 10" barvni LCD zaslon z ločljivostjo HD in razmerjem stranic 16:9 |
| Razlikovanje | 800 × 480 slikovnih pik (RGB) |
| Zrcaljenje in obračanje slike | Da, zrcaljenje slike, obračanje ali kombinacija obeh funkcij |
| Zvočni zapis | Da, vgrajen mikrofon |
| Zunanji pomnilnik | SD kartice do 32 GB |
| Jezik | Angleščina, nemščina, francoščina, španščina, italijanščina, kitajščina, japonščina, ruščina, portugalščina |
| Napajanje | DC 6~12V vhod |
| Akumulator | 7,4 V / 5200 mAh (Li-ion) |
WÖHLER VE 320 - endoskop v kompletu
316,68 €

Lovske kamere
Lovska optika
Inšpekcijske kamere
Potrebe po dimniku
OXE Power
Sistemi kamer
Varnostni sistemi
Sistemi za nadzor dostopa
Sistemi požarnega alarmiranja
Strukturirano ožičenje
Telekomunikacije
Druga elektronika






















