Indikator rosišča in povratnega vleka TI 410
Indikator rosišča in povratnega vleka TI 410 Indikator rosišča in povratnega vleka TI 410 je hitro odzivna ročna naprava za preverjanje povratnega vleka v zaprtem plinskem kaminu. Za povratni vlek dimnih plinov je značilna povečana vlažnost...
Koda izdelka: 6808 Proizvajalec: Wöhler Bohemia
- Opis
- Povpraševanje po izdelku
Indikator rosišča in povratnega vleka TI 410
Indikator rosišča in povratnega vleka TI 410 je hitro odzivna ročna naprava za preverjanje povratnega vleka v zaprtem plinskem kaminu. Za povratni vlek dimnih plinov je značilna povečana vlažnost in temperatura v primerjavi z okoliškim zrakom. Za varno določanje povratnega ugreza se meritve izvajajo z dvema neodvisnima senzorjema - merjenje temperature in merjenje površinskega upora na senzorski plošči. Ko je dani upor na senzorski plošči presežen, se sproži optični in zvočni signal. Glavne prednosti indikatorja rosišča in povratnega vleka TI 410 vključujejo:
- Priročna in hitro delujoča naprava za preverjanje povratnega ugreza
- majhna senzorska plošča na gibljivem vratu
- Vgrajen temperaturni senzor na senzorski plošči Zanesljiv rezultat s tremi indikatorji: optični, zvočni in temperaturni prikaz
- nastavljiva občutljivost (4 stopnje)
- samodejni izklop.
Tehnični podatki
| Merjenje temperature: | |
| Merilno območje: | -40°C do 100 °C |
| Razlika: | 0,1 °C |
| Natančnost: | ± 1 °C |
| Indikatorji: | |
| akustično: | pulzni ton |
| Optični: | štiristopenjska lestvica |
| Indikator temperature: | ko se temperatura poveča v primerjavi z okolico |
| Splošne informacije: | |
| Senzorska plošča: | dvostranski |
| Prilagodljiva dolžina sonde: | 440 mm |
| Samodejni izklop: | po 4 minutah |
| Napajanje: | 9V |
Obseg dobave
- indikator rosišča TI 410
- usnjen pokrov senzorja
- 9V baterija

Lovske kamere
Lovska optika
Inšpekcijske kamere
Potrebe po dimniku
OXE Power
Sistemi kamer
Varnostni sistemi
Sistemi za nadzor dostopa
Sistemi požarnega alarmiranja
Strukturirano ožičenje
Telekomunikacije
Druga elektronika



















