PD.0601.001 - 19" npr. panel, 1U, 6 x 230 V, stikalo, varovalka
Razdelilna plošča za vgradnjo v podatkovno omarico 19" za distribucijo električne energije s 6 vtičnicami 230V z ozemljitvenim zatičem NF C61-314, višina 1U s stikalom, varovalko in napajalnim kablom DIN49441, barva črna. Vrsta dodatne...
Koda izdelka: 1007-001 EAN: 8595584614658 Proizvajalec: LAN-TEC
- Opis
- Povpraševanje po izdelku
Razdelilna plošča za vgradnjo v podatkovno omarico 19" za distribucijo električne energije s 6 vtičnicami 230V z ozemljitvenim zatičem NF C61-314, višina 1U s stikalom, varovalko in napajalnim kablom DIN49441, barva črna.
| Vrsta dodatne opreme | razdelilna plošča 230 V |
| Električni parametri | 230 V / 50 Hz, 16 A, 16 A varovalka |
| Število predalov | 6, ČSN, ozemljitveni zatič |
| Način montaže | klasična montaža v navpične tirnice |
| Montažni utori | del pošiljke |
| Višina | 1,5 U |
| Dolžina napajalnega kabla | 280 cm, kotni flekso čep |
| Barva | Črna |

Lovske kamere
Lovska optika
Inšpekcijske kamere
Potrebe po dimniku
OXE Power
Sistemi kamer
Varnostni sistemi
Sistemi za nadzor dostopa
Sistemi požarnega alarmiranja
Strukturirano ožičenje
Telekomunikacije
Druga elektronika



















