PD.0605.200 - 19 "npr. 1U, 6 x 230 V, izklopljen, prenapetostna zaščita
Razvodna plošča za vgradnjo v 19" podatkovno omaro za distribucijo električne energije s 6 vtičnicami 230 V z ozemljitvenim zatičem NF C61-314, višina 1 U s stikalom, prenapetostno zaščito in priključkom s kablom z vtičem DIN49441,...
Koda izdelka: 1811-004 EAN: 8595584645232 Proizvajalec: LAN-TEC
- Opis
- Povpraševanje po izdelku
Razvodna plošča za vgradnjo v 19" podatkovno omaro za distribucijo električne energije s 6 vtičnicami 230 V z ozemljitvenim zatičem NF C61-314, višina 1 U s stikalom, prenapetostno zaščito in priključkom s kablom z vtičem DIN49441, barva črna.
| Vrsta dodatne opreme | razdelilna plošča 230 V |
| Električni parametri | 230 V / 50 Hz, 16 A |
| Električni parametri | prenapetostna zaščita |
| Električni parametri | stikalo |
| Število predalov | 6, ČSN, ozemljitveni zatič |
| Način montaže | klasične do navpične tirnice |
| Montažni utori | del pošiljke |
| Višina | 1 U |
| Dolžina napajalnega kabla | 140 cm, kotni flekso čep |
| Barva | Črna |

Lovske kamere
Lovska optika
Inšpekcijske kamere
Potrebe po dimniku
OXE Power
Sistemi kamer
Varnostni sistemi
Sistemi za nadzor dostopa
Sistemi požarnega alarmiranja
Strukturirano ožičenje
Telekomunikacije
Druga elektronika



















