PD.0704.001 - 19" napajalna plošča, 1U, 7 x 230 V
Razvodna plošča za vgradnjo v podatkovno omarico 19" za distribucijo električne energije 7 vtičnic 230V z ozemljitvenim zatičem NF C61-314, višina 1U s stikalom in napajalnim kablom DIN49441, barva črna. Vrsta dodatne opreme razdelilna...
Koda izdelka: 1003-075 EAN: 8595584614290 Proizvajalec: LAN-TEC
- Opis
- Povpraševanje po izdelku
Razvodna plošča za vgradnjo v podatkovno omarico 19" za distribucijo električne energije 7 vtičnic 230V z ozemljitvenim zatičem NF C61-314, višina 1U s stikalom in napajalnim kablom DIN49441, barva črna.
| Vrsta dodatne opreme | razdelilna plošča 230 V |
| Električni parametri | 230 V / 50 Hz, 16 A |
| Število predalov | 7, ČSN, ozemljitveni zatič |
| Način montaže | klasična montaža v navpične tirnice |
| Montažni utori | del pošiljke |
| Višina | 1 U |
| Dolžina napajalnega kabla | 200 cm, kotni flekso čep |
| Barva | Črna |

Lovske kamere
Lovska optika
Inšpekcijske kamere
Potrebe po dimniku
OXE Power
Sistemi kamer
Varnostni sistemi
Sistemi za nadzor dostopa
Sistemi požarnega alarmiranja
Strukturirano ožičenje
Telekomunikacije
Druga elektronika



















