PD.0801.001 - 19" napajalna plošča, 1U, 8 x 230 V, stikalo
Razdelilna plošča za vgradnjo v 19" podatkovno omaro za distribucijo električne energije z 8 vtičnicami 230V z ozemljitvenim zatičem NF C61-314, višina 1U s stikalnim in vtičnim napajalnim kablom DIN49441, barva črna. Vrsta dodatne...
Koda izdelka: 1007-002 EAN: 8595584614665 Proizvajalec: LAN-TEC
- Opis
- Povpraševanje po izdelku
Razdelilna plošča za vgradnjo v 19" podatkovno omaro za distribucijo električne energije z 8 vtičnicami 230V z ozemljitvenim zatičem NF C61-314, višina 1U s stikalnim in vtičnim napajalnim kablom DIN49441, barva črna.
| Vrsta dodatne opreme | razdelilna plošča 230 V |
| Električni parametri | 230 V / 50 Hz, 16 A |
| Število predalov | 8, ČSN, ozemljitveni zatič |
| Način montaže | klasične do navpične tirnice |
| Montažni utori | del pošiljke |
| Višina | 1 U |
| Dolžina napajalnega kabla | 280 cm, kotni flekso čep |
| Barva | Črna |

Lovske kamere
Lovska optika
Inšpekcijske kamere
Potrebe po dimniku
OXE Power
Sistemi kamer
Varnostni sistemi
Sistemi za nadzor dostopa
Sistemi požarnega alarmiranja
Strukturirano ožičenje
Telekomunikacije
Druga elektronika



















